Předběžné výsledky řádných voleb do AS FPE ZČU

Volební komise dne 10. 11. 2017 provedla součet hlasů odevzdaných pro kandidáty v rámci řádných voleb do AS FPE ZČU pro období 2018 až 2019, které se uskutečnily ve dnech 9. a 10. listopadu. Zároveň vyhlásila předběžné výsledky ve obou volebních částech, proti nimž je možné do jednoho týdne podat námitky k rukám předsedy volební komise, kterým je Zbyněk Filipi.

Ve volební části akademických pracovníků bylo odevzdáno 107 hlasovacích lístků pro 34 kandidátů. Všechny odevzdané lístky byly platné. Do senátu bude po vyhlášení konečných výsledků zvoleno 13 nejúspěšnějších kandidátů. Kandidáti na dalších pozicích zůstanou náhradníky. O pořadí v případě shodnosti hlasů rozhodl los.

Ve volební části studentů bylo odevzdáno 176 hlasovacích lístků pro 13 kandidátů. Komise vyřadila 8 neplatných lístků kvůli odevzdání do nepatřičné urny a chybnému způsobu vyznačení kandidátů. Do senátu bude po vyhlášení konečných výsledků zvoleno 8 nejúspěšnějších kandidátů, mezi nimiž musí být právě jeden student doktorského studijního programu.

V souladu s článkem 10 odst. 1 Volebního a jednacího řádu AS FPE ZČU lze do jednoho týdne od tohoto vyhlášení předběžných výsledků voleb podat námitky k rukám předsedy volební komise, kterým je Zbyněk Filipi.

10.11.17