Přejít k obsahu

Předzápis - První ročníky

Předzápis - První ročníky

 

Na LS si ještě vybíráme předměty "jaké chceme" a nebo už z toho vedlejšího sloupu který by jsme chtěli?

- V půlce října si budete zapisovat béčkové předměty z hlavního sloupu a céčkové předměty mimo vedlejší sloup (třeba jazyk, tělocvik apod.). Předměty z vedlejšího sloupu ti zapíše studijní automaticky.Chtěla bych se zeptat, jak je to s předzápisem předmětů mého budoucího vedlejšího sloupu (který zatím neznám), jestli si mám na předměty z vedlejšího sloupu nechat volné kredity (místo), anebo žádné předměty z vedlejšího sloupu tento letní semestr mít nebudeme?

- Předměty z vedlejšího sloupu v letním semestru jsou, tvoří to tak 10-12 kreditů (záleží na konkrétním oboru). Předměty z vedlejšího (či prohlubujícího) sloupu se Vám do Portálu zadají automaticky. Do indexů si je pak zapíšete v rámci upřesňujícího zápisu začátkem února.

 


Předzápis dělám ve Stagu v záložce moje studium? A kde se dělá předzápis vedlejšího sloupu?

- Na předzápis i na volbu vedlejšího sloupu se dostaneš přes záložku Studenti 1.ročníku na webové stránce fakulty. Pak se přihlásíš uživatelským jménem a heslem, které jsi si nastavila při vytváření ORION konta, a už by to mělo běžět v pohodě.

 

 

Kolik předmětů si mám zapsat, když nevím, na jaký VS/PM se dostanu

- To kolik kreditů tvůj VS/PM bude obsahovat si zjistíš zde. Najdeš si tvojí požadovanou kombinaci a tebe se týkají ty, u kterých je napsáno Doporučený rok/semestr - 1 L.

Patička