datum místo akce
září 2014 posluchárna EP 130/120 představení SKVAIPu a SK AS FPE na úvodním shromáždění studentů 1. ročníků
říjen - prosinec 2014 kde probíhá výuka infoschůzky
listopad 2014 bude upřesněno poimatrikulační setkání se studenty 1. ročníků

listopad 2014

Transfuzní oddělení FN Plzeň - Bory (ul. 17 listopadu 12)
prostory ZČU
Univerzitní upír (17. semestrník)
prosinec 2014 Jídelna Bufetu na Klatovské Vánoční besídka
únor/březen 2015 Transfuzní oddělení FN Plzeň - Bory (ul. 17 listopadu 12) Univerzitní upír (18. semestrník)
duben 2015 bude upřesněno 7. Celouniverzitní maškarní ples
květen 2015 hřiště mezi kolejemi Máchova 14 a 16 sportovní odpoledne

BROŽURA NEJEN PRO PRVÁKY

Ke stažení zde.

Infoschůzky

Jedním z hlavních úkolů SKVAIPu je zvyšovat informovanost nastupujících studentů FPE. Proto se s nimi členové SKVAIPu setkávají v průběhu zimního semestru přímo ve výuce při tzv. infoschůzkách. Jedná se o 4 cca 15 min prezentace na různá zásadní témata související se studiem na FPE (více v samostatné sekci).

Univerzitní upír

Tradiční akce, při které (nejen) studenti, absolventi, vyučující a přátelé ZČU přicházejí na Transfuzní oddělení FN Plzeň darovat krev. Akce probíhá vždy jednou za semestr a v LS ak. roku 2015/2016 nás čeká jubilejní 20. semestrník! Více na webu UU.

Vánoční besídka

Nejen ti, kdo si na nižších stupních škol oblíbili tato příjemná předvánoční setkání, určitě rádi zavítají na naši vánoční besídku, kde nechybí předávání dárků, vánočně laděné soutěže (o nejlepší cukroví...) a občerstvení a spousta dobré nálady.

Celouniverzitní maškarní ples

Tematicky zaměřený maškarní ples je již tradiční součástí LS. Šestý na téma "Horor" proběhl v dubnu 2014.

Sportovní odpoledne

V květnu se loučíme s LS sportem - na hřišti mezi "Máchovkami" hrajeme míčové hry, akce zpravidla vrcholí posezením u grilu a dobrého pití.