PŘEDZÁPIS

Všeobecně o předzápisu; První ročníky; Druhé a vyšší ročníky

Vedlejší sloupy a prohlubující moduly (zde)

Vážený studijní průměr (zde)

Kredity (zde)

Specifické dotazy studentů Přírodovědných studií (zde)

SKVAIP

Ahoj, jsem nová studentka ZČU FPE a měla bych zájem o členství ve SKVAIPu. Nevím přesně, co napsat, je libo životopis?

- Tvůj zájem o členství ve SKVAIPu nás velmi těší a rádi tě mezi námi přivítáme! :) Životopis nám posílat nemusíš. Stačí poslat mail na skvaip@email.cz, který bude obsahovat tvé jméno, osobní číslo a studijní obor.

STUDENTSKÉ AKCE

Ráda bych se zúčastnila nadcházejícího pochodu Exodus. Nevím ale přesně kde bude sraz, a v kolik hodin. Taky bych ráda věděla v kolik hodin, popřípadně v jakých intervalech budou jezdit autobusy zpátky do Plzně.

- EXODUS můžu vřele doporučit, je to tradičně výborná akce. Více informací můžete najít na serveru Dioné či stránkách o Exodu. Autobus vždycky jel poprvé ve 20 hodin, další odjezd byl kolem půlnoci a poslední pak po skončení akce někdy v hloubi noci. Vždycky to funguje tak, že se autobus vrací tak dlouho, dokud se nepodaří odvozit všechny účastníky, nikoho tam určitě nenechají. :)