Přejít k obsahu

Nabídka volných míst na školách

Pro studenty a absolventy

Jste našimi absolventy či studenty, kteří hledají svou budoucí práci? Níže naleznete dokumenty nabídek, které nám zaslaly školy primárně z Plzeňského, Karlovarského, Středočeského a Jihočeského kraje.

Služba je poskytována zdarma bez jakékoli garance.

Pro ředitele a zástupce škol

Hledáte pro kolektiv Vaší školy učitele? Obraťte se pomocí této nabídky na naše studenty a absolventy. Na email PaedDr. Josefa Kepky, CSc. kepka@spp.zcu.cz nám pošlete Vaši nabídku či letáček poptávající naše studenty.

Nabídka by měla obsahovat informace o:

  • názvu a místu Vaší školy,
  • poptávané pozici (např. učitel pro 1. stupeň ZŠ),
  • oborové kombinaci, je-li vyžadována (např. fyzika - informatika),
  • výši úvazku (např. celý úvazek; 8 hodin týdně; apod.),
  • předpokládané době úvazku (např. na neurčito; 1 rok; náhrada za mateřskou, předpokládaná doba 3 roky),
  • kontaktní osobu.

Volitelně můžete připojit i důvod, proč by k Vám měl student nastoupit či další informace prezentující Vaší školu.

Letáček by měl být ve formátu PDF, případně DOCX či ODT.

Služba je poskytována zdarma bez jakékoli garance.

Nabídky

Střední školy

OA Praha 3 - Aj, M, Z 22.06.2018
SOUE Plzeň - IKT, elektronika, automatizace, základy elektrotechniky, mikroprocesorová technika aj. 19.06.2018
SOŠ a SOU Sušice - M 12.06.2018
Gymnázium Sokolov - Čj, ZSV 04.06.2018
SOU elektrotechnické Plzeň - IKT 02.06.2018
Gymnázium Mikulášské náměstí, Plzeň - Nj, Vv 12.03.2018
SOU stavební Horní Bříza - Aj 18.01.2018
Gymnázium Hostivice -Che, Fy, Hv, Vv, Čj, Zsv, Aj, Nj 16.01.2018
Gymnázium Mikulášské náměstí, Plzeň - Aj 16.01.2018
Sportovní a podnikatelská střední škola, s.r.o. Plzeň - AJ (ideálně v kombinaci se ŠJ) 05.12.2017
SOŠ uměleckořemeslná Praha - Čj 29.09.2017
Gymnázium Mikulášské náměstí, Plzeň - Čj 23.09.2017
Bezpečnostně právní akademie Plzeň - Aj 05.09.2017
Bezpečnostně právní akademie Plzeň - NJ 05.09.2017
SPŠ strojnická a SOŠ prof. Švejcara Plzeň - M, AJ 27.07.2017
Gymnázium Milevsko - CHE 09.07.2017
Bezpečnostně právní akademie Plzeň, s. r. o. - Aj 09.07.2017
Soukromá podnikatelská střední škola Česká Lípa s.r.o. - MA 21.06.2017
SPŠ a VOŠ Chomutov - AJ 16.06.2017
SOŠ Karlovy Vary, s.r.o. - MA, FY 16.06.2017
Gymnázium a SOŠ Plasy - AJ 16.06.2017
Sportovní a podnikatelská střední škola, s.r.o. Plzeň - AJ (ideálně v kombinaci se ŠJ) 12.06.2017
Gymnázium Milevsko - ČJ (pro 2. st. ZŠ nebo SŠ) 12.06.2017
Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Plzeň - AJ (v kombinaci s NJ nebo ČJ) 12.06.2017
SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín - INF 12.06.2017
Gymnázium Luďka Pika Plzeň - INF, TV 12.06.2017
Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně - Z, M, INF, NJ 08.06.2017
Gymnázium Cheb - TV, Z, M 04.06.2017
SPŠ Loket (okres Sokolov) - Tev-Fy, Tev-Inf, učitel odborných předmětů 30.05.2017
Gymnázium Sušice - NJ, HV 21.05.2017
Gymnázium a SOŠ Plasy - MA, FY 15.05.2017
Zpět

2. stupeň ZŠ

ZŠ Kaznějov - D, Př, Hv, ČJ, Ov 20.07.2018
ZŠ Sokolov - M (F, Pč) 15.07.2018
ZŠ Stříbrná Skalice (Praha-východ) - Čj 01.07.2018
ZŠ Strašice - M, F, INf, Nj 20.06.2018
ZŠ Třemošná - Aj, Tv, Z, Vv, Ov, Psy, Etv 18.06.2018
ZŠ M. Luthera Plzeň - ICT 16.06.2018
ZŠ Dukelských hrdinů Karlovy Vary - M, F, Inf 28.05.2018
ZŠ Praha 3 - M-F, Čj-Ov 26.04.2018
3. ZŠ Cheb - Čj, D, F 25.04.2018
ZŠ Cheb - Čj 20.04.2018
25. ZŠ Plzeň - M, f 12.03.2018
ZŠ Pernink - Čj, Aj, D, M, Ch, Z, Ivt, Hv 02.03.2018
ZŠ Rokycany, ulice Míru - Fy, Che, Pč, Tv 09.02.2018
1. ZŠ Plzeň - Ze 09.02.2018
ZŠ Nové Sedlo (Sokolov) - M, Aj 29.11.2017
ZŠ Cheb - M 08.11.2017
11. ZŠ Plzeň - M, Inf, Pč 17.10.2017
ZŠ Martina Luthera, s. r. o. Plzeň - M, Z 03.10.2017
ZŠ Tachov - M, Aj, Fy 29.09.2017
ZŠ Koloveč (okres Domažlice) - INF, TE, CH 10.09.2017
ZŠ Blatnice - Che-Př 08.09.2017
ZŠ Loučovice (ČK) - TV, DĚ, ČJ, NJ aj. 24.07.2017
ZŠ Třemošná - MA 03.08.2017
ZŠ Třemošná TV, HV 27.06.2017
ZŠ Stříbro - MA, FY, Z, VV, HV 16.06.2017
ZŠ Dukelských hrdinů Karlovy Vary - ČJ 12.06.2017
ZŠ Planá (okres Tachov) - Tv (výhodou) 08.06.2017
ZŠ Sokolov - M, F, INF 04.06.2017
ZŠ Sokolov - ČJ, D, M, Z 04.06.2017
ZŠ Pernink (okres Karlovy Vary) - M, PŘ, CH, IVT, AJ 04.06.2017
ZŠ Ostrov - speciální pedagog 04.06.2017
ZŠ Karlovy Vary - ČJ, M, AJ, NJ, D, Z, PŘ, OV 04.06.2017
ZŠ Cheb - ČJ, D 04.06.2017
25. ZŠ Plzeň - MA, FY 04.06.2017
ZŠ Horní Slavkov (okres Sokolov) - CH, F, PŘ 31.05.2017
ZŠ Žlutice (okres Karlovy Vary) - MA, VV, TEV, AJ 30.05.2017
ZŠ Sokolov - MA, FY, INF, VV, HV 30.05.2017
ZŠ Železná Ruda - DĚ, AJ 30.05.2017
ZŠ Tachov - MA, AJ, FY 30.05.2017
ZŠ Holýšov (okres Domažlice) - ČJ, NJ, HV 30.05.2017
ZŠ Habartov (okres Sokolov) - AJ, FY, CH, INF, TEV, Z, NJ, ČJ (nebo dle domluvy) 30.05.2017
ZŠ Chanovice - PŘ, F, CH, Z (není podmínkou) 27.06.2017
ZŠ Staňkov - MA, NJ 27.06.2017
ZŠ Aš - ČJ, AJ, INF, VV, PŘ 27.06.2017
ZŠ Neveklov (okres Benešov) - Aj-Dě, Aj-Ze, Aj-Čj 27.06.2017
ZŠ Bystřice (okres Benešov) - CH, MA, ČJ 21.05.2017
ZŠ Beroun - MA, FY, INF 21.05.2017
ZŠ Koloveč (okres Domažlice) - Ma-Fy 21.05.2017
ZŠ Bor (okres Tachov) - ČJ, VV, AJ 16.05.2017
ZŠ Praha (Dolní Chabry) - ČJ, AJ, MA 12.05.2017
ZŠ Klášterec nad Ohří - ČJ, AJ, TV, OZ 12.05.2017
ZŠ Chomutov - fyzika - matematika 02.05.2017
Zpět

1. stupeň ZŠ

ZŠ Habartov (okres Sokolov) 05.08.2018
ZŠ Klatovy 24.07.2018
ZŠ Albrechtice nad Vltavou 05.07.2018
ZŠ Stříbrná Skalice (Praha-východ) 01.07.2018
ZŠ Třemošná 18.06.2018
ZŠ Osvračín (Domažlice) 1. stupeň s Aj 16.06.2018
ZŠ Řenče 16.06.2018
33. ZŠ Plzeň 08.06.2018
ZŠ Chomutov 06.06.2018
ZŠ Kladno 02.06.2018
ZŠ Bystřice (okres Benešov) 22.05.2018
ZŠ Karlštejn 21.05.2018
ZŠ Beroun 19.05.2018
ZŠ Krajková (okres Sokolov) 16.05.2018
ZŠ Jesenice, Osnice 15.05.2018
ZŠ Přeštice - učitel, asistent pedagoga 13.05.2018
ZŠ Chýně (Praha-západ) 05.05.2018
ZŠ Praha 3 26.04.2018
ZŠ Loučovice (okres Český Krumlov) 16.04.2018
ZŠ Pernink 02.03.2018
1. ZŠ Plzeň 09.02.2018
ZŠ Livingston s.r.o. Praha 9 23.01.2018
ZŠ Praha 10 08.01.2018
ZŠ Josefa Hlávky Přeštice 02.12.2017
ZŠ Nejdek 29.11.2017
2. ZŠ Plzeň 08.11.2017
ZŠ Cheb 08.11.2017
Benešova ZŠ a MŠ Plzeň - 1. třída, vychovatelka ve školní družině, asistent pedagoga 31.10.2017
ZŠ a MŠ Líně - asistent pedagoga 23.10.2017
ZŠ Tachov 29.09.2017
ZŠ Loučovice (ČK) 24.07.2017
ZŠ Mariánské Lázně 10.07.2017
ZŠ Praha 4 09.07.2017
ZŠ Třemošná 03.08.2017
ZŠ Sokolov 26.06.2017
ZŠ Cheb 26.06.2017
ZŠ a MŠ Zadní Třebáň (okres Beroun) 21.06.2017
ZŠ Stříbro 16.06.2017
ZŠ Planá (okres Tachov) 08.06.2017
ZŠ Ostrov (Karlovarský kraj) 04.06.2017
ZŠ Klenčí pod Čerchovem (okres Domažlice) 04.06.2017
ZŠ Horní Slavkov 31.05.2017
ZŠ Žlutice (okres Karlovy Vary) 30.05.2017
ZŠ Hudlice (okres Beroun) 30.05.2017
ZŠ Holýšov (okres Domažlice) 30.05.2017
ZŠ Habartov (okres Sokolov) 30.05.2017
ZŠ Staňkov (okres Domažlice) 27.06.2017
ZŠ Kladno 26.05.2017
ZŠ Jistebnice (okres Tábor) 27.06.2017
ZŠ Chanovice (okres Klatovy) 26.05.2017
Bolevecká ZŠ Plzeň 27.06.2017
ZŠ Aš 26.05.2017
ZŠ Rozvadov 21.05.2017
ZŠ Beroun 21.05.2017
ZŠ Bor (okres Tachov) 16.05.2017
21. ZŠ Plzeň 15.05.2017
ZŠ Praha (Dolní Chabry) 12.05.2017
ZŠ Jesenice 12.05.2017
ZŠ Blatnice 12.05.2017
20. ZŠ Plzeň 02.05.2017
ZŠ Karlovy Vary 02.05.2017
Zpět

Patička