Děkan fakulty přijal 30. 11.  2016 mistryni světa Kláru Vytiskovou, DiS. a poděkoval jí za reprezentaci fakulty

Na 11. ročníku mistrovství světa v řešení sudoku uspěl mezi 54 soutěžícími týmy český tým a obsadil první místo. V pětičlenném českém družstvu bojovala i studentka naší univerzity, Klára Vytisková. Letošní mistrovství světa v řešení sudoku proběhlo v říjnu ve slovenském Senci pod záštitou prezidenta Slovenské republiky Andreje Kisky. První místo obsadil český tým ve složení Jakub Hrazdira, Jakub Ondroušek, Klára Vytisková, Jan Zvěřina a nehrající kapitán Jan Novotný. Na druhém a třetím místě pak skončily týmy Číny a Japonska.

image-2

IMG_20161130_103639