Přejít k obsahu

Vítejte na stránkách Klubu absolventů FPE ZČU

Klub absolventů (KA FPE ZČU) vzniklo jako občanské sdružení registrované Ministerstvem vnitra ČR v prosinci 2009. Jeho hlavním cílem je všemožně přispívat k rozvíjení spolupráce mezi Fakultou pedagogickou ZČU a jejími absolventy. V souvislosti s novým Občanským zákoníkem platným od 1. ledna 2014 se Klub transformoval na zapsaný spolek s názvem Klub absolventů Fakulty pedagogické Západočeské univerzity v Plzni, IČ 22825347 vedený u Krajského soudu v Plzni. V současné době probíhají práce na dokončení tranformace, především na schválení a registrování nových stanov vyhovujících současnému zákoníku. Stanovy najdete pod záložkou Významné dokumenty.  

Klub je otevřen všem absolventům všech studijních programů realizovaných v minulosti na uvedené fakultě. Budeme velmi rádi, pokud se k nám připojíte!! V případě zájmu o členství nás kontaktuje na e-mailu absolvent-fpe@fpe.zcu.cz, kde rádi zodpovíme jakékoliv dotazy týkající se činnosti tohoto sdružení. Členství v Klubu je dobrovolné a není spojeno s povinností hradit členské příspěvky. Pokud máte zájem o spolupráci s fakultou a celou ZČU, vřele Vám doporučujeme se registrovat jako absolventi na adrese http://www.zcu.cz/absolventi/registrace.html. Zde registrovaní absolventi FPE jsou (vedle mnoha dalšího) informováni o veškerých aktivitách našeho Klubu, ačkoliv nejsou oficiálně jeho členy (samozřejmě se jimi mohou velice jednoduše stát).       

Aktuality (rijen 2014): Právě vyšlo další číslo Zpravodaje Klubu absolventů přinášející novinky ze světa FPE a další zajímavosti. Stáhnout si je můžete pod záložkou Významné dokumenty.     

(listopad 2015): Pomalu pracujeme na dalším čísle Zpravodaje. Snad se jej podaří připravit ještě před koncem roku 2015 popř. na začátku roku dalšího...  

Patička